Bestuursleden

 

Voorzitter

Jan Pauwels, coördinator Sens-city

Dienstencentrum Sint Oda

Dalakkerstraat 16

3900 Pelt

0495/747110

janpauwels@outlook.com

jan.pauwels@basalestimulatie.be

 

Secretariaat

UNIE-k vzw Ons Erf

Chartreuseweg 53

8200 Brugge

Ann Van Daele

Tilde Degraeuwe

Tel. (dringend?) van maandag tot donderdag

050 406 960

Secretariaat.VSBS@onserf.be

 

Ilse Van Helshoecht

Prf. Bachelor toegepaste psychologie

DVC Zevenbergen

Boerenkrijglaan 25

B-2520 Ranst

Tel. 03/350 29 85

Ilse.van.helshoecht@emmaus.be

 

Leslie Mandelblat

DVC Zevenbergen

Boerenkrijglaan 25

B-2520 Ranst

Tel. 03/350 29 85

Leslie.mandelblat@emmaus.be

 

Ria Geuns

Ergotherapeute Gielsbos

Vosselaarseweg 1

B-2275 Gierle

Tel. 014/60 12 11

Ria.geuns@hetgielsbos.be

 

 

Mieke Lecompte

Gegradueerde in de orthopedagogie

MFC Zonnebloem

Steenstraat 14

B-8501 Heule

Tel. 056/35 73 18

Mieke.lecompte@skynet.be

 

Liesbeth Baeten

Ergotherapeute, Dienstencentrum Sint Oda

Breugelweg 200

B-3900 Pelt

Tel. 011/64 28 60

ergo@oda.stijn.be

 

Dirk De Schrijver

Kinesitherapeut, WZC Aymonshof

Gentsesteenweg 3

B-9200 Dendermonde

MiSento: Bosstraat 19 – 9240 Zele

Tel : 0496/ 06 69 02

mi.sento.dirk@telenet.be

 

Philip Vanmaekelbergh

Orthopedagoog

Rijksweg 20/1

B-9681 Nukerke

Tel. 055/21 88 06

Philip.vanmaekelbergh@telenet.be

 

Petra Debbaut

MPI ’t Vindingrijk

Vurstjen 25

9940 Evergem

Tel. 0474/36 45 63

Azimut@telenet.be

 

Hanne Willemsen

Orthopedagoge Gielsbos

Vosselaarseweg 1

B-2275 Gierle

Tel. 014/60 12 11

Hanne.Willemsen@hetgielsbos.be

 

 

Dirk De Meyer

Ondersteuningscoördinator

DVC Heilig Hart. vzw

Leernsesteenweg 53, 9800 Deinze

Tel.  09 /387 77 11

Dirk.DeMeyer@dvcheilighart.be